mentoring

prečo mentoringu povedať svoje "áno"?

Ponúka vytúženú istotu. Vždy ste si predstavovali, že sa ako samouk naučíte po anglicky, ALE nikdy ste nevedeli, ktoré z miliárd materiálov či učebníc si vybrať a ktoré slovíčka a gramatika sú tie podstatné - och, a ešte ich aj pochopiť. No a nikdy ste nevedeli, či sa vyjadrujete "správne" a či "sa to tak naozaj povie". Toto trápenie je vďaka mentoringu u konca. Spoločne zvolíme správne materiály, aktivity a všetko Vám vysvetlím. Mentoring je najvýhodnejšou formou z hľadiska ceny a efektivity. Je časovo 100% flexibilný - na úlohách pracujete kedykoľvek a kdekoľvek. K opraveným materiálom vždy dostanete spätnú väzbu - budete vedieť, či ste obsahu správne porozumeli a zodpoviem všetky Vaše "prečo". Aj tie, ktoré sa neopýtate - ale ostatné samovzdelávacie spriaznené duše sa zvyknú. Skvelá správa na záver - mentoring je možné kombinovať s klasickými lekciami alebo minikonverzáciami.

IMG_4390

čo je mentoring a ako funguje?

Mentoring je forma štúdia založená na samostatnej práci pod vedením a s plnou podporou lektora. Funguje na báze týždennej spolupráce - jedenkrát týždenne dostanete kvalitné materiály, vypracujete ich, ja ich opravím, pridám vysvetlenie a spätnú väzbu a zašlem Vám materiály na ďalší týždeň. Pozor, mentoring nie je nuda. Materiály k mentoringu totiž nie sú žiadni dementori zaváňajúci Vašou školskou traumou vysávajúci z Vás život vo forme nikdy nekončiacich jednotvárnych doplňovacích cvičení. Po vyplnení krátkeho dotazníka a absolvovaní našej úvodnej minikonzultácie sa pokúsim naplno využiť svoju empatiu, odhadnúť typ Vašej osobnosti a zvoliť obsah a aktivity, ktoré Vás nadchnú.

ako na to?

Napíšte mi na lucy.floweryspeech@gmail.com alebo na WhatsApp/Viber (0905396287). Pokojne mi položte dodatočné otázky, zašlem Vám krátky dotazník, ktorý mi pomôže nastaviť mentoring práve pre Vás a dohodneme si termín úvodnej minikonzultácie.

25 eur

ÚVODNÁ MINIKONZULTÁCIA A MENTORING NA PRVÝ TÝŽDEŇ

Úvodná minikonzultácia a mentoring na prvý týždeň sú nezáväzné. V pokoji si vyskúšate, ako Vám tento spôsob vzdelávania sa vyhovuje.

 

100 eur

MENTORING NA 4 TÝŽDNE

Balíček obsahujúci 4 týždne mentoringu.

platnosť balíčka: 4 týždne

 

184 eur

MENTORING NA 8 TÝŽDŇOV

Balíček obsahujúci mentoring na 8 týždňov pre milovníkov dlhodobej spolupráce.

platnosť balíčka: 8 týždňov 

 

240 eur

BALÍČEK MENTORING & LEKCIE

Praktický 2-mesačný balíček obsahujúci striedajúce sa 4 individuálne lekcie a 4 týždne mentoringu.

platnosť balíčka: 8 týždňov

180 eur

BALÍČEK MENTORING & MINIKONVERZÁCIE

 Praktický 2-mesačný balíček obsahujúci striedajúce sa 4 individuálne lekcie a 4 týždne mentoringu. 

 platnosť balíčka: 8 týždňov

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Mentoring je skvelou voľbou pre tých, ktorí milujú slobodu, samostatnosť, 100% časovú flexibilitu a efektivitu v pomere služby a ceny. Väčšinu mentoringových aktivít je možné si vytlačiť a vziať si ich tak pokojne aj na kraj sveta bez potreby internetového pripojenia. Mentoring si môžete zvoliť samostatne ako formu samoštúdia, alebo ho skombinovať s individuálnymi lekciami alebo minikonverzáciami. 

Budem sa tešiť, ak mi s touto otázkou pomôžete práve Vy. S obsahom nám bude nápomocný krátky dotazník a úvodná minikonverzácia. Aby sme si ale trochu načrtli, čím všetkým si viete Váš krásny „anglický“ čas spríjemniť :

– počúvanie piesní pre milovníkov hudby – ale nie len tak lárom-fárom bezcieľne – mám na to super gríf, nebojte sa. Pre precvičenie si porozumenia, ale aj zamerané na konkrétne gramatické štruktúry pre grammar lovers,

– tvorivé písanie (pre tvorivých,…alebo aj netvorivých, uvidíte, bude sa Vám to páčiť),

– nekonečné precvičovanie si tvorby otázok v nekonečnom množstve gramatických časov, aby ste mohli byť všade zvedaví a na kadečo sa povypytovať – veľmi dôležité, keďže sa chceme vedieť aj pýtať, nielen rozprávať 

– analýza a vyjadrovanie názoru k filozofickým i praktickým citátom (záleží, či ste hlboko-filozofický typ ako ja, alebo praktický typ do života),

– nahrávanie hlasových správ (vynikajúce precvičenie speakingu) – vyjadrovanie názorov ku konkrétnej téme, čítanie vlastných vytvorených viet na dané slová,…

– videá, podcasty, knihy,… – vyskúšame všetko a zistíme, čo Vás baví + čo Vám treba 🙂

Mentoring sa snažím vytvárať personalizovane na mieru pre každého z Vás, podľa toho, čo Vám je blízke, ale aj podľa toho, čo je pre Vás potrebné. Ďalší mentoring je vždy tvorený aj na základe toho, čo sa vyskytlo v predošlom mentoringu.

Mentoring prebieha na týždennej báze. Každý z nás je však iný, a preto spolu prídeme na to, aké množstvo úloh je pre Vás na jeden týždeň vhodné. Po prvom mentoringu zistíme, či Vám bolo málo, veľa alebo akurát. 

Ak by sa vyskytla situácia, že zadanie nestihnete vypracovať včas, zašlite mi aspoň časť zadania, ktorú ste vypracovať stihli. Zvyšok úloh presunieme do ďalšieho týždňa.

KONTAKT

Mgr. Lucia Kasaj
lucy.floweryspeech@gmail.com 
WhatsApp/ Viber 0905 396 287